.

.

POE inversă plăcii Switch fără management, 2 Porturi SFP + 16 Port FE Rj45 Operaționale PD switch cu VLAN-uri

POE inversă plăcii Switch fără management, 2 Porturi SFP + 16 Port FE Rj45 Operaționale PD switch cu VLAN-uri

RON 344.00

Disponibilitate
El producto está disponible


POE inversă plăcii Switch fără management, 2 Porturi SFP + 16 Port FE Rj45 Operaționale PD switch cu VLAN-uri
PS : Acest preț nu este inclus SFP preț. Dacă ai nevoie de SFP, vă rugăm să nu ezitați să contactați cu noi, înainte de a plasa comanda.
Acest forum este aplicat la putere integrat, vindeca VLAN, anti DHCP conflict, anti ARP atac,
anti rețea de difuzare furtună, anti APF atac de virus, anti inel rețea, îmbunătățește securitatea rețelei.
Acest dispozitiv vine cu SFP port, ușor de fibră optică de transmisie la distanță.
Caracteristici Principale :
16 FE + 2 SFP
12.8 G de autobuz.
DC 12 V MAX2 A, 5 V/12 V/9 V
4 core (12 36-) sau 8 core (45 78-) dual de alimentare.
Hardware-ul de întărire izolare VLAN.
Anti DHCP conflict, ARP atac, rețea de difuzare furtună, APF atac de virus, și inelul de rețea, vindeca VLAN.
Anti inel rețea, buclă deschisă de rețea.
Complet închis metal RJ45, reduce radiațiile electromagnetice.
Conformitate cu IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab.
SC-ST 25 KM.
Fluid Control : Full-duplex : IEEE 802.3 x, semi-duplex : spate presiune.
Auto MDI/MDIX.
În amonte de portul de protecție la trăsnet.
Store-And-Forward.
Importate TELEVIZOARE de cristal, de răspuns rapid, de protecție comutator și echipamente electrice.
Toate porturile suporta sârmă comutatorul de viteză, 64 ~ /2048 cadru lungimea poate ajunge la viteza liniei.
Indicatori cu LED-uri pentru monitorizarea putere, link-ul, de activitate și de viteză.
Model
SFOT1602 FG bord
Electric Port
100 M Rj45
16
SFP
2
Funcția
Schimb
Mecanism
Store-and-forward
Capacitatea De Schimb
12.8 G
MAC
8 K
Caracteristici Funcționale
1-16 Portul Plin Electrifica
DC 12 V/5 V/9 V 2 A
Solidificat VLAN izolare
Anti inel rețea de alarmă, Inel de rețea deconectarea
Anti DHCP conflict
Anti ARP atac
Rețea de difuzare furtuna
De mediu
Temperatura De Lucru : 0~40 Grade Celsius
Temperatura de depozitare : -40~70 grade Celsius
De lucru Umiditate : 10% ~ 90% RH fără condensare
Umiditate depozitare : 5% ~ 90% RH fără condensare
POE
1-24 Port personalizate portul de ieșire POE
45+ 78-
12+ 36-
DC 12-57 V
putere
DC12 V 2 A AC 110-220 V 50/60 HZ 5.5/2.1 mm
Protocol de rețea
IEEE 802.3 X
IEEE 802.3 eu 10 BASE-T X
IEEE 802.3 u 100 BASE-TX
IEEE 802.3 x de control al Fluxului
Default
Modul
PD comutator/VLAN izolare, fie-sau de livrare de configurare
Viteza
Ethernet 10 Mbps half-duplex, 20 Mbps full-duplex
Fast Ethernet 100 Mbpshalf-duplex, 200 Mbps full-duplex
Mass-Media De Rețea
10 Base-T : Perechea 2 Categoria 3(cat 3) și de mai sus UTP/STP(≤100m)
100 Base-TX : Perechea 2 de Categoria 5(cat 5) și de mai sus UTP/STP(≤100m)
1000 Base-SX : 62.5 µm/50µm FPM(2m~550m)
1000 Base-LX : 62.5 µm/50µm MM(2m~550m) sau 10µm SMF(2m~5000m)

Către proprietăți

Numărul De Model:
SFOT1602FG bord
Nume De Brand:
SFOT

Produse din categorie